> Anasayfa > Hakkımızda
Dil Seçimi
Anket
Aktif Anket Yok!
Kimler Online
US 3.238.x.x
US 40.77.x.x
İlkteks kalıp, 35 yıllık bilgi ve tecrübe birikimiyle, Gaziantep ve çevre illerdeki önde gelen sanayi kuruluşları ve şirketleri için çözümler üretmekte, yıllardır en yeni teknolojilerle, kaliteyi ön planda tutarak, sektörünün en önemli isimleri arasında yer almaktadır.

Sac metal kalıpları tasarım ve imalatı, plastik kalıpları tasarım ve imalatı, çeşitli makina ve yedek parça üretimi konularında hizmet sunmaktayız. 
      
KALİTE POLİTİKAMIZ
        
Firmamız müşteri memnuniyetini birinci planda tutmakta olup gelişmiş ve yenilenmiş makina parkıyla iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin her türlü talebini zamanında ve kusursuz karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Hedefimiz değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı karşılayabilmek  ve sektörde ilk sıralarda yer alabilmektir.İlkteks kalıp, yapmış olduğu hassas işlerle kalitesini ispatlamış ve kendini sürekli olarak geliştirmekte ve iyileştirmektedir. 


ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ 

 Kalıp ve makina sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve sorunsuz şekilde karşılayabilmek için gerekli olan ekipman ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz. Çalışma ilkemiz amaç ve kuruma uygun tasarım, sorunsuz ve hızlı imalat, kusursuz nakildir.
Küçük Sanayi Sitesi, A Blok, 3 Nolu Cad. No:32 Şehitkamil / GAZİANTEP
Tlf: 0342 2350072 - Fax: 0342 2353466 - GSM: 0542 3842916